Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
make-up-img-750.jpg

Znakomity make-up – sprawdź, jak go zrobić

Okazuje się, iż mimo generalnie panującym stereotypom wiele kobiet nie użytkuje makijażu na co dzień. Twierdzą, że jest to zbyteczny wydatek, ponieważ tanie kosmetyki są niesłychanie nietrwałe, a drogie nie zawsze zapewniają lepszą jakość.

Inne przedstawicielki płci ślicznej stwierdzają, że wykorzystywany przez nie epizodyczny makijaż nie poprawia wcale wyglądu, a wykonanie go zabiera tudzież mnóstwo cennego czasu. Wszelkie te panie popełniają podstawowy błąd: nie stosują właściwych kosmetyków do makijażu.

Gdzie tkwi tajemnica? Najważniejsza jest dobra baza pod makijaż oraz pilnik do paznokci. Dzięki temu kosmetykowi wygładzimy cerę, zatuszujemy niedoskonałości i ograniczymy bezpośredni dopływ kurzu oraz innych zanieczyszczeń z powietrza do skóry twarzy. Cykliczne używanie bazy tego typu poprawi kondycję cery. Z czasem nakładanie jej na twarz stanie się rytuałem tak samo naturalnym jak poranne mycie zębów. Dopiero po nałożeniu bazy możemy próbować nakładania innych preparatów, jakie stanowią uzupełnienie perfekcyjnego make-up’u.

Make-up oczu stanowi dla kobiet nie lada wyzwanie. Każda fantazjuje o tym, aby jej spojrzenie przyciągało, jednakowoż jedynie ze względu na po mistrzowsku podkreślone walory, a nie z powodu rozmazanego tuszu lub rolującego się cienia do powiek. Na szczęście w współczesnych czasach nie musi to już być kłopotem. Jeśli chodzi o kwestię tuszu do rzęs, jaki zostawia nieestetyczne ślady tuż pod dolną linią rzęs, to bez zarzutu sprawę rozwiązują sztuczne rzęsy. Najodpowiedniej wybrać te przyklejane metodą 1:1.

Jest to zabieg dosyć kosztowny, ale rezultat utrzymuje się długo. Temat cieni do powiek również wolno zamknąć w jednym słowie: baza. Baza pod makijaż oczu to perfekcyjna kwestia, dzięki jakiej nawet niedrogi cień do powiek utrzymuje się długo, nie roluje się ani nie spływa. Wystarczy nałożyć cieniutką warstwę bazy tuż przed narzuceniem cieni czy też kredki (w zależności od preferencji) i już wolno się napełniać trwałym śliczny makijażem oczu. Na wszystko w takim razie jest porada oraz nie wypada koniecznie korzystać z usług wizażystki, aby wyglądać przez cały dzień estetycznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Previous Post
Next Post