Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
realizowana-img-626.jpg

Terapia odmładzająca, realizowana w klinice medycyny estetycznej Iwony Jamroży

Zabieg mezoterapii igłowej, realizowany w gabinecie Iwony Jamroży w Lublinie zalicza się do zabiegów najczęściej wytypowanych przez klientki. Jest to bezpośrednie podanie małych dawek leków lub innych substancji aktywnych śródskórnie lub podskórnie w te miejsca, jakie u konkretnej osoby muszą zostać poddawane zabiegowi. Wstrzykiwanie substancji do obszaru tkanki powoduje, że uwalnia się ona stopniowo. Jest to dobre rozwiązanie w wypadku: przebarwień, łojotoku, wypadania włosów, cellulitu, czy profilaktyki antiage. Usuwane są drobne zmarszczki, cienie wokół oczu, a także ulepsza się ogólna elastyczność skóry.

Opłaca się umówić na spotkanie, w trakcie jakiej lekarz medycyny estetycznej ukaże, jakie są wskazania i przeciwwskazania do zrobienia zabiegu.

Zabiegi mikrodermabrazji igłowej wymagają regularnych oddziaływań, a o tym, jak często będą wykonywane decyduje ekspertka. Po przeprowadzeniu zabiegu klientki zostają informowane o rekomendacjach po zabiegu. Mogą też korzystać z pozostałych zabiegów jak na przykład likwidacja zmarszczek i cieszyć się pięknym wyglądem. Cała oferta podana jest pod linkiem https://www.iwonajamrozy.com, gdzie można również sprawdzić referencje kliniki. Kiedy pacjentka zdecydowana jest na pakiety, to może dostosować je na indywidualnych zasadach do swoich oczekiwań. Klientki kliniki doceniają to, że pakiety są w promocyjnych cenach.

Ceny udostępnione są na stronie. Są one zaktualizowane regularnie, a wszystko można rezerwować online. Sporo z propozycji jest także podawanych na konkretne pory roku. Z kliniką można skontaktować się telefonicznie albo internetowo. Właścicielką kliniki jest Iwona Jamroży, lekarz wykształcona w zakresie medycyny estetycznej i stomatologii. Cyklicznie pogłębia ona umiejętności, uczestnicząc w wielu kursach. W rezultacie w klinice przybywa klientek, które ufają umiejętnościom specjalistki.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Previous Post
Next Post