Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
jakie-img-244.jpg

Opcje, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus

Profesjonalne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET umożliwione jest w placówce Blumedica. To centrum ginekologiczne w Poznaniu chwali się sporą renomą, o czym świadczy chociażby umieszczenie w ofercie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/, pokazujące, że są w tym miejscu przeprowadzane nowoczesne badania prenatalne.

Placówka specjalizuje się w prowadzeniu ciąż, również tych z ryzykiem. Wszechstronna pomoc ginekologiczna jest umożliwiona, bo zatrudnieni są tutaj lekarze z różnych specjalizacji, a ginekolodzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Badania genetyczne dla kobiet ciężarnych są przeprowadzane wyjątkowo precyzyjnie, a kobiety, które w nich uczestniczą mają przekonanie, że będą doskonale otoczone troską.

Wykonywane są jednocześnie testy genetyczne dla przyszłych mam, jak i genetyczne badania przesiewowe dla przyszłych mam. Wśród nich znajduje się nieinwazyjny test NIFTY PLUS BY GENEPLANET, wykrywający różne wad płodu. Pośród nich znajdują się: zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau, zespół Turnera, zespół Jacobsa oraz trisomia chromosomu x. Każda kobieta w ciąży czuje się w tym miejscu bezpiecznie oraz komfortowo. Przed przeprowadzeniem testu przeprowadzony jest wnikliwy wywiad lekarski. W dodatku przyszłe mamy mogą również oczekiwać na wsparcie informacyjne w doborze optymalnego testu pod jej określony stan.

Termin badania zawsze jest dopasowany do czasu wolnego pacjentki. Do wykonania badania potrzebne jest dziesięć mililitrów krwi matki, pobranej z przedramienia. Wyniki NIFTY udostępnione są od 6 do dziesięciu dni roboczych. Test NIFTY przeprowadzony jest w certyfikowanym laboratorium, przynależącym do GENEPLANET, funkcjonującego na terenie UE. To po raz kolejny ukazuje renomę wskazanej placówki. Szczegóły w temacie testu oraz wszystkie informacje organizacyjne opublikowane są na witrynie placówki. Rzetelne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET w tej placówce jest rekomendowane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Previous Post
Next Post