Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Zestaw-FitMi-Rehabilitacja-i-Cwiczenia-po-Udarze-Mozgu-i-Porazeniu-Mozgowym

Nowocześnie zaprojektowany zestaw do rehabilitacji i ćwiczeń po udarze mózgu

FitMi to nowoczesny zestaw do rehabilitacji i ćwiczeń po udarze mózgu. Proponuje go marka UdarRehab za pomocą witryny internetowej. Taka gra rehabilitacyjna nie jest trudna, czyli osoby z niepełnosprawnością mają możliwość bezproblemowo dopasować dla siebie odpowiednie zadania. Dzięki takiej metodzie do jakiej zalicza się rehabilitacja po udarze w głównej mierze ulepszy się ich sprawność rąk, dłoni, tułowia oraz nóg.

Korzystanie z zestawu nie jest czymś skomplikowanym, a więc nie ma potrzeby robić szkolenia. Urządzenie samo dopasuje się do stopnia niepełnosprawności u konkretnej osoby. FitMi to komplet rekomendowany w terapii neurologicznej, na który można otrzymać dotację. Są to dwa bezprzewodowe krążki razem z aplikacją terapeutyczną, przeznaczoną do odczytania na komputerze. Wielokrotne powtarzanie określonych czynności w czasie grania angażuje mózg oraz stymuluje jego neuroplastyczność. Zaawansowane pod względem technologicznym urządzenie umożliwia wykonanie większej liczby serii niż w szpitalu albo w sanatorium.

W dodatku, to iż rehabilitacja odbywa się w domu pozwoli na zachowanie wygody oraz częstsze ćwiczenia. Pacjent może także poćwiczyć o dowolnej porze, ponieważ nie jest zależny od jakiegokolwiek harmonogramu ćwiczeń. Tak skuteczna rehabilitacja pod kątem neurologicznym po udarze mózgu jest bazą do tego, żeby chory mógł wrócić do dobrej kondycji zdrowotnej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Previous Post
Next Post