Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
trjmiasta-img-412.jpg

Luksusowo wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta

Luksusowo wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta jest mieszkaniem polecanym przez dotychczasowych turystów. Miejsce to polecane jest dla dużej liczby osób, ze względu na to, że może w tym miejscu zamieszkać nawet sześć osób. Mieszkanie należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielami można skontaktować się przez formularz www albo telefonicznie: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Wówczas każdy może dowiedzieć się szczegółów w temacie założonej rezerwacji.

Mieszkanie można wynajmować na długi czas, a jako że jest kompletnie wyposażone to można tu spędzić więcej czasu. W mieszkaniu znajdują się: tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, część wypoczynkowa, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, darmowy Internet, lodówka, kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, duży taras z widokiem, a także dostępny jest garaż zamykany pilotem z miejscem parkingowy.

Goście chwalą dodatkowe korzyści, jakie niekoniecznie znajdują się w pozostałych obiektach: chroniony parking, plac zabaw dla dzieci przy obiekcie, nocleg bezpłatny dla dzieci do trzeciego roku życia, opcja zapłaty kartą lub wirtualnie. W miejscu tym są też przyjmowane zwierzęta, bez dodatkowych opłat. Meldować można się od godziny 15, a wymeldować się należy do godziny 12 w dniu wyjazdu. Warunki pobytu właściciele przedstawiają na witrynie internetowej i w wypadku konieczności omawiają je indywidualnie z gośćmi.

Można też negocjować warunki zakwaterowania, co jest następnym atutem i motywuje do przyjazdu. Decydując się na apartament można mieć pewność, że będzie się bardzo dobrze spędzać wolne chwile lub podróż służbową. Walory zachęcające do tego, aby rezerwować pobyt to: nowoczesny wystrój, wygoda, kompletne wyposażenie, świetne usytuowanie, możliwość wynajęcia apartamentu o każdej porze roku oraz atrakcyjna cena.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Previous Post
Next Post