Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Harmonogram leczenia endodontycznego w działającym na terenie Wrocławia gabinecie Witadent

W działającym na terenie Wrocławia gabinecie stomatologicznym w ramach stomatologii estetycznej wykonuje się wybielanie zębów. Przeciwwskazaniami są: niewłaściwa higiena jamy ustnej, uszkodzenia mechaniczne zębów, wiek pacjenta poniżej osiemnastego roku życia, próchnica, spora ilość wypełnień oraz uzupełnień protetycznych stałych, nadwrażliwość zębiny, stany zapalne dziąseł i przyzębia, okres ciąży i karmienia piersią, palenie tytoniu, uczulenie na składniki zastosowane w wybielaniu, zaburzenia czynności stawów skroniowo – żuchwowych oraz przyjmowanie niektórych leków, takich jak psychotropowe czy przeciwpadaczkowe. W innych przypadkach chorzy, którym będzie zależało na usunięciu przebarwień mogą to zrobić bez problemu. Wybielanie zębów wykonywane przez wykwalifikowanych stomatologów przyniesie bezpośrednio te rezultaty, na jakich im będzie zależeć. Wybrane zalecenia oraz rozkład zabiegu omawiane są z lekarzem już w czasie pierwszej konsultacji. Zastosowana jest metoda nakładkowa albo przy wykorzystaniu lampy beyond whitening. Chorzy często zdecydowani są na wybielanie zębów martwych, bo zwykle zęby po leczeniu kanałowym mają inny odcień, różniący się od pozostałych. Metoda wybielania dostosowana jest do oczekiwań pacjenta a także jego stanu uzębienia, co daje najlepsze efekty. Pacjent jest informowany o tym, że nie może: palić papierosów, pić kawy, mocnej herbaty, czerwonego wina, koloryzowanych napojów a także nie może zażywać preparatów przeciw nadkwasocie żołądka przez jakiś okres czasu po zabiegu. Zalecane jest powstrzymywanie się od używania innych preparatów wybielających. W chwili, gdy zakładane są szyny, należy unikać picia i jedzenia. Dostosowanie się do podanych zaleceń wpływa na efektywność leczenia. Pacjenci mają przeświadczenie, że zastosowane w czasie
wybielanie wrocław metody zaliczają się do bezpiecznych. Jedynie powinny ich się wystrzegać kobiety w ciąży i karmiące piersią. Wybielanie na pewno nie wpłynie na stan szkliwa i nie stworzy ryzyka powstania próchnicy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Previous Post