Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
mona-img-398.jpg

Czy można uwieść ex i ją odzyskać?

Pośród rozmaitych zwariowanych pomysłów celuje w rankingach ten, który agituje sposób na podryw. Na czym polega owa idea? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy dobre wrażenie, ukazujemy się z najlepszej witryny oraz tak dalej. Jednakowoż norma definiująca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. W szerokim zakresie znana jest zasada mówiąca o tym, że pierwsze trzydzieści sekund jest główne w ocenie człowieka. Nie mamy szans, żeby w tym czasie pokazać zalety naszego charakteru, a jeżeli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – jesteśmy w stanie przenigdy nie posiadać takiej szansy.

Wiele zależy również od tego, czy jest to innowacyjna postać, czy pragnie się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku uprzejmie zapraszamy na jak odzyskać byłą. Tutaj właśnie pojawia się idea manipulowania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy pobudzamy sposób na podryw. Sposobów jest wiele: na hip-hopowca, biznesmena, luzaka, na pokątnego romantyka oraz tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do określonej klasy społecznej, jaką w naszym mniemaniu intryguje się budynek naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego wdziewamy się w wypasione luźne spodnie, kosztowne obuwie sportowe oraz markową, ogromną bluzę z kapturem.

Oprócz tego dużo biżuterii i parę dodatków. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, parę ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach i parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, która nie zorientuje się w opisującej nas sztuczności oraz mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena żąda mniej zachodu. Wystarczy jedynie pożyczyć kosztowny samochód, ubrać się w garnitur oraz usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Nietypowe zachowanie i wygląd na pewno wzbudzi zainteresowanie naszą najlepszą figurą. Parę postawionych dziewczynom drinków z pewnością zadziała na którąś. Nasza idealna hojność z pewnością zostanie wynagrodzona udanym podrywem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Previous Post
Next Post